1. Św. Mikołaj z wizytą w dąbrowskim Domu Dziecka

Św. Mikołaj z wizytą w dąbrowskim Domu Dziecka

Wczoraj 6 grudnia br., jak co roku, zagościł z wizytą u dzieci w Zespole Jednostek Wspierających Rodzinę (Dom Dziecka) przy ul. Piłsudskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, św. Mikołaj.Wieczornym odwiedzinom specjalnego gościa, towarzyszył Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Agnieszka Anioł-Głuszek i z-ca PCPR-u Maria Smolicha, które przygotowały upominki, dla dzieci. Z wizytą przybyli również przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej: Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek oraz z-ca dyrektora MGOPS Halina Sarat, którzy wręczyli wychowankom ZJWR wcześniej przygotowane prezenty.Zaproszenie na mikołajkowy wieczór przyjęła również Barbara Mikosz - dyrektor Domu Radosnej Starości w Kupieninie. Dyrektor ZJWR Krzysztof Piotrowski podziękował wszystkim gościom za przybycie, wyrażając nadzieję na kolejne, tak miłe spotkanie w przyszłym roku.