1. Wręczenie Podziękowań przez Władze Powiatu Dąbrowskiego Samorządom Gmin: Gręboszowa, Mędrzechowa, Szczucina i Radgoszczy

Wręczenie Podziękowań przez Władze Powiatu Dąbrowskiego  Samorządom Gmin: Gręboszowa, Mędrzechowa, Szczucina  i Radgoszczy

W dniu wczorajszym 30 XII 2009 r. Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Robertem Kądzielawą i Wicestarostą Dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim gościli na sesjach Rady Gminy Gręboszów, Mędrzechów, Szczucin i Radgoszcz. Podobnie jak w poprzednim dniu, ostatnie sesje tego roku w tych Gminach miały podobny przebieg.Starosta wystąpił z krótkimi podsumowaniami działań samorządu powiatowego w 2009 roku, w których podziękował władzom Samorządów Gminnych za udaną współpracę z Samorządem Powiatu Dąbrowskiego.Wyrazem uznania Starosty było wręczenie okolicznościowego adresu z podziękowaniem oraz drobnych upominków :Burmistrzowi Szczucina Janowi Sipiorowi i Przewodniczącej Rady Gminy Czesławie Nodze, Wójtowi Mędrzechowa Krzysztofowi Korcowi i Przewodniczącemu Rady Gminy Wiesławowi Nodze, Wójtowi Radgoszczy Markowi Lupie i Przewodniczącemu Rady Gminy Kazimierzowi Królowi oraz Wójtowi Gręboszowa Krystynie Świętek i Przewodniczącemu Rady Franciszkowi Dymonowi.