1. Kiermasz Bożonarodzeniowy w Starostwie

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Starostwie

Warsztaty Terapii Zajęciowej" prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizowały wczoraj „Kiermasz Bożonarodzeniowy" w holu głównym budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.Uczestnicy warsztatów oferowali kartki świąteczne ręcznie wykonane, stroiki bożonarodzeniowe oraz dodatki związane ze Świętami wykonane przez uczestników Warsztatów. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na integrację uczestników warsztatów. Przeprowadzony kiermasz spotkał się z zainteresowaniem pracowników, radnych oraz klientów urzędu, którzy chętnie kupowali prezentowane pamiątki świąteczne.