1. Spotkanie Opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego

Spotkanie Opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie opłatkowe Władz Samorządu Powiatowego oraz emerytowanych i obecnych pracowników urzędu. Na uroczystość przybył Proboszcz dąbrowskiej parafii ks. Prałat Stanisław Cyran, który poświęcił opłatki, a następnie złożył życzenia wszystkim zgromadzonym w sali obrad starostwa. Bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia do zebranych skierowali także Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Barbara Pobiegło. Następnie wszyscy uczestnicy spotkania przystąpili do dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń.