1. Wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pn. "Żyję bez ryzyka HIV/AIDS"

Wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pn. "Żyję bez ryzyka HIV/AIDS"

Wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pn.

Nagrody otrzymali:

KATEGORIA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
I miejsce ex aequo:
Nikola Świerczek – Gimnazjum w Szczucinie
Justyna Podsada – Gimnazjum w Szczucinie

II miejsce ex aequo:
Konrad Szmist – Zespół Szkół w Bolesławiu – Gimnazjum w Bolesławiu
Sylwia Skutnik – Zespół Szkół w Bolesławiu – Gimnazjum w Bolesławiu

III miejsce ex aequo:
Agnieszka Doroż – Gimnazjum w Radwanie
Kamila Kupiec – Zespół Szkół w Bolesławiu – Gimnazjum w Bolesławiu

KATEGORIA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
I miejsce:

II miejsce

III miejsce:
Sabina Jasielec – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

W dniu 17.12.2013r. zostały rozdane nagrody laureatom konkursu plastycznego  pn. „Żyję bez ryzyka HIV/AIDS” zorganizowanego przez  Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej . Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz  Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Dąbrowie Tarnowskiej wręczali Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Powiatowy Inspektor Sanitarny lek. med. Roman Bartuś., Nagrody otrzymali: KATEGORIA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I miejsce ex aequo: Nikola Świerczek – Gimnazjum w Szczucinie Justyna Podsada – Gimnazjum w Szczucinie II miejsce ex aequo: Konrad Szmist – Zespół Szkół w Bolesławiu – Gimnazjum w Bolesławiu Sylwia Skutnik – Zespół Szkół w Bolesławiu – Gimnazjum w Bolesławiu III miejsce ex aequo: Agnieszka Doroż – Gimnazjum w Radwanie Kamila Kupiec – Zespół Szkół w Bolesławiu – Gimnazjum w Bolesławiu KATEGORIA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH I miejsce: Natalia Grabowska – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie II miejsce Barbara Szeliga – Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie III miejsce: Sabina Jasielec – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.