1. Spotkanie bożonarodzeniowe w Kupieninie

Spotkanie bożonarodzeniowe w Kupieninie

W dniu dzisiejszym w Domu Radosnej Starości oraz Ośrodku Rewalidacyjno- Wychowawczym w Kupieninie, placówkach prowadzonych przez Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Wynagradzających Najświętszemu Obliczu Pana Naszego Jezusa Chrystusa, odbyło się spotkanie z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Radny Powiatu Dąbrowskiego Ryszard Morelewski, Skarbnik Powiatu Krzysztof Michalak, przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie: Dyrektor Agnieszka Anioł- Głuszek oraz Zastępca Dyrektora Maria Smolicha, Wójtowie Gmin: Olesno Witold Morawiec, Mędrzechów Krzysztof Korzec, Bolesław Kazimierz Olearczyk, przedstawiciel Gminy Radgoszcz Renata Klimek , przedstawiciele Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej w Oleśnie, Mędrzechowie, Radgoszczy, Proboszcz Parafii Mędrzechów ks. Stanisław Saładyga oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Bogusława Molak. Spotkanie zostało uświetnione programem okolicznościowym przygotowanym przez pracowników i pensjonariuszy Domu Radosnej Starości oraz pracowników i wychowanków Ośrodka Rewalidacyjno- Wychowawczego. Zaproszeni goście spotkali się z mieszkańcami Domu Radosnej Starości oraz odwiedzili Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy.