1. Kiermasz stroików i kartek bożonarodzeniowych

Kiermasz stroików i kartek bożonarodzeniowych

"Warsztaty Terapii Zajęciowej" prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizowały dziś kiermasz stroików i kartek Bożonarodzeniowych w holu głównym budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczestnicy warsztatów oferowali wykonane ręcznie kartki świąteczne oraz stroiki bożonarodzeniowe. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na integrację uczestników warsztatów. Przeprowadzony kiermasz spotkał się z zainteresowaniem pracowników starostwa, radnych oraz klientów urzędu, którzy chętnie kupowali prezentowane pamiątki świąteczne.