1. Dziewczęta z ZSPiG w Gruszowie Wielkim IV drużyną w województwie małopolskim

Dziewczęta z ZSPiG w Gruszowie Wielkim IV drużyną w województwie małopolskim

Gratulacje!!!

W dniu 28.11.2008 r. w Tarnowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tarnowie odbyła się Gimnazjada w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt na szczeblu wojewódzkim. Drużyna ZSPiG w Gruszowie Wielkim reprezentowała Powiat Dąbrowski w składzie: A. Dziedzic, M. Rzeźnik, B. Rzeźnik, K. Michalczyk, A. Pikul, A. Stępnik, K. Szczebak, A. Żelazna, M. Kogut, D. Ciećko pod opieką Pana Roberta Pacześniowskiego zdobyła IV miejsce w województwie małopolskim. Gratulacje!!!