1. Mikołaj w Zespole Jednostek Wspierających Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej

Mikołaj w Zespole Jednostek Wspierających Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej

Czas Świąt Bożego Narodzenia to piękne chwile, kiedy szczególnie pamiętamy o najbliższych. Dla dzieci ten okres przede wszystkim kojarzy się ze świętym Mikołajem. W dniu 09 grudnia 2008r. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami odwiedził wychowanków Zespołu Jednostek Wspierających Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej. Dyrektor Zespołu Pan Krzysztof Piotrowski przywitał świętego Mikołaja, któremu dzielnie pomagał Starosta Powiatu Dąbrowskiego – Pan Wiesław Krajewski, oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Pani Agnieszka Anioł – Głuszek i Pani Maria Smolicha – Z-ca Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej. Mikołaj nie zapomniał o żadnym dziecku, wszyscy wychowankowie Zespołu otrzymali prezenty, wśród których znalazły się słodycze, owoce, maskotki, jak również odzież. Wizyta Mikołaja i jego pomocników sprawiała wychowankom Zespołu miłą zabawę i wprowadziła magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dla darczyńców, którym Mikołaj, złożył serdeczne podziękowania za udzieloną pomoc w przygotowaniu upominków największą radością był uśmiech każdego dziecka.