1. Szkolenie dla nauczycieli w ramach projektu "Diagnoza z zastosowaniem Skali Gotowości Szkolnej SDS i wspomaganie dzieci pięcioletnich w osiąganiu gotowości do podjęcia nauki w szkole"

źródło:Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniach 5 XII – 6 XII 2008r. w Publicznym nr 2 Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się szkolenie nauczycieli w ramach projektu „Diagnoza z zastosowaniem Skali Gotowości Szkolnej SDS i wspomaganie dzieci pięcioletnich w osiąganiu gotowości do podjęcia nauki w szkole". Na miejsce szkolenia wybrano placówkę z oddziałami integracyjnymi – jedyne tego typu przedszkole w Powiecie Dąbrowskim. W szkoleniu wzięło udział 27 nauczycieli z Powiatu Dąbrowskiego wytypowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz 28 nauczycieli Powiatu Tarnowskiego. Byli to nauczyciele przedszkoli i szkół podstawowych. źródło:Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dąbrowie Tarnowskiej