samorządowe

Wiadomości z Powiatu

Grafika i fotografie Justyny Wiatr na wystawie w DDK

powiększ tekst A A A

Młoda, utalentowana i obdarzona dużą wrażliwością Justyna Wiatr – członek Stowarzyszenia Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego prezentuje swoje prace na wystawie uroczyście otwartej w galerii Dąbrowskiego Domu Kultury.

Można podziwiać rysunki i fotografie autorki świadczące o pewnej ręce i trafności ujęcia tematów: portretów, aktów, motywów urbanistycznych, martwej natury.

Justyna Wiatr jest absolwentką tarnowskiego Liceum Plastycznego (profil – reklama wizualna), obecniestudiuje na II roku wzornictwo przemysłowe w PWSZ, interesuje ją: fotografia, projektowanie graficzne i rysunek, jest uroczą dąbrowianką.

W wernisażu wzięli udział bliscy i znajomi Justyny Wiatr, przedstawiciele lokalnych instytucji kultury i stowarzyszeń w osobach m.in.: Ewy Drzazgi dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej z siedzibą w Brniu, Krystyny Guzik prezes Stowarzyszenia UTW przy DDK, Ryszarda Siepiory prezesa Stowarzyszenia Pomocy św. Brata Alberta oraz Krystyny Łata wiceprezes oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do połowy marca.

DDK/mags