samorządowe

Wiadomości z Powiatu

Obejrzyj spot promujący Fundusze Europejskie w Małopolsce

powiększ tekst A A A

Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach przedsięwzięć promocyjno – informacyjnych podejmuje szereg działań zachęcających odbiorców do poszerzenia wiedzy na temat obecności Funduszy Europejskich w Małopolsce. Jednym z nich jest emisja spotu promującego Fundusze Europejskie, w celu upowszechniania wiedzy o nowym programie operacyjnym oraz możliwościach wsparcia.

Spot opiera się na pokazaniu różnorodności profitów płynących z Funduszy Europejskich w Małopolsce. Przez ukazanie różnych postaci, które na swój sposób chwalą środki europejskie oraz ich pozytywny skutek, spot komunikuje nie tylko profity dla całej populacji Małopolski, ale też ich dostępność i różnorodność – pod jednym hasłem DLA WSZYSTKICH!

Pokazuje tym samym to, co jest mocną stroną Małopolski czyli ludzi – oni stanowi o sile regionu. To ich różnorodność, przedsiębiorczość i kreatywność czyni Małopolskę wyjątkową na mapie naszego kraju. Spot przedstawia Małopolskę, która m.in. poprzez Fundusze Europejskie stawia na innowacyjność, kreatywność i przedsiębiorczość, jest miejscem gdzie liczy się aktywność, współpraca i partnerstwo.

Zachęcamy do obejrzenia spotu promującego Fundusze Europejskie w Małopolsce:

tl_files/content/aktualnosci/2017/03_Marzec/06_Zmiana_siedziby_Poradni_Psychologiczno_Pedagogicznej/1.jpg

mags