samorządowe

Uroczyste i wesołe obchody Dnia Kobiet

powiększ tekst A A A
fot. www.radgoszcz.pl

Tradycji stało się zadość. W gminie Radgoszcz, reprezentantki instytucji życia publicznego oraz aktywistki społeczności lokalnej uczestniczyły w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet.

Uroczystość w radgoskim żłobku została przygotowana przez pracowników Urzędu Gminy i Gminnego Zakładu Komunalnego. Na sali zgromadziło się ok. 140 osób. Panie otrzymały życzenia od Marka Kopii wicestarosty dąbrowskiego, a także Marka Lupy wójta gminy Radgoszcz .

Życzenia w imieniu samorządu powiatowego przekazał wicestarosta dąbrowski Marek Kopia. Pogratulował również organizatorom spotkania i wyraził zadowolenie z faktu, że z roku na rok frekwencja pań na radgoskich obchodach Dnia Kobiet jest coraz większa.

Do pań najlepsze życzenia skierowal także gospodarz gminy Radgoszcz. - Szanowne i nieocenione Panie, które są obecne razem z nami, ale i te, które w tej chwili wypełniają inne obowiązki. Proszę przyjąć najlepsze życzenia w tym szczególnym dniu. Niech każda chwila w waszym życiu będzie radosna - życzył wójt Marek Lupa.

Po życzeniach przyszła pora na wręczenie symbolicznych upominków, czyli kwiatów. Nie zabrakło też okolicznościowego tortu i posiłku przygotowanego przez Gospodę Szlachecką z Niedomic. Uczestniczki spotkania usłyszały życzenia od właściciela i szefa kuchni, który podzielił się z paniami również żartem.

- Panowie, dziękujemy, że w Dniu Kobiet dbacie o nas na każdym kroku i jednocześnie mamy małą prośbę. Czyńcie to każdego dnia przez cały rok - przypomniała Maria Gmyr.

www.radgoszcz.pl/mags