samorządowe

Wiadomości z Powiatu

Wsparcie finansowe Powiatu Dąbrowskiego dla Policji

powiększ tekst A A A

W związku z zamiarem wykupu działki nr 872/2, wraz z nieruchomościami, sąsiadującej z Komendą Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiat Dąbrowski udzielił dofinansowania w wysokości 100 000 zł na Fundusz Wsparcia Komendy Wojewódzkiej Policji, z przeznaczeniem dla dąbrowskiej Policji.

We wtorek, 16 maja 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, Marek Kopia wicestarosta i nadkom. Mirosław Strach Komendant Powiatowy Policji. Podczas spotkania rozmawiano o realizacji tak długo wyczekiwanej inwestycji dla dąbrowskiej Policji.

Przedstawiciele samorządu Powiatu Dąbrowskiego podpisali porozumienie, na mocy którego Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej otrzyma środki finansowe w wysokości 100 000 zł na powyższe zadanie inwestycyjne.

To już kolejne wsparcie dla dąbrowskiej Policji w ramach dobrze układającej się współpracy.

mags