1. Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo" RDN Małopolska

Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo" RDN Małopolska

Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo

W dzisiejszym porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", prowadzonym przez Dorotę Kunc mogliśmy posłuchać wywiadu ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim. Rozmawiano o bieżących  inwestycjach i istotnych wydarzeniach w powiecie dąbrowskim. Gospodarz naszego powiatu mówił m.in. o trwających inwestycjach drogowych, aktualnym stanie prac przy budowie obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej, a także bezpieczeństwie na Powiślu Dąbrowskim. Tematem rozmów był również spichlerz w zespole dworsko – parkowym, który zostanie przekształcony w stanicę rowerową, a także planowane inwestycje w szpitalu powiatowym.