samorządowe

wtorek 01.08.2017

Wiadomości z Powiatu

Joanna Mazur w "Pytaniu na śniadanie"

powiększ tekst A A A

Joanna Mazur, mieszkanka powiatu dąbrowskiego, która po niesamowitym finiszu, odniosła wielki sukces sportowy na Mistrzostwach Świata Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce w Londynie, gościła wraz ze swoim trenerem i przewodnikiem w porannym magazynie TVP2 „Pytanie na śniadanie".

Joanna Mazur oraz Michał Sawicki goszcząc 29 lipca 2017 roku w Dwójce opowiedzieli o tym, co motywuje ich do działania oraz jak się nie poddać, gdy wszystko wydaje się nam spadać na głowę...

Jej historia pokazuje, że warto walczyć o spełnienie marzeń mimo przeciwności losu. Joanna Mazur podczas mistrzostw świata osób niepełnosprawnych w Londynie wywalczyła złoty medal w biegu na 1500 metrów osób niewidomych i niedowidzących. Wideo z jej bohaterskiego finiszu podbiło serca kibiców sportowych na całym świecie. Jej występem zachwyca się Adam Małysz. - właśnie taka jest zapowiedź TVP tego programu.

Zachęcamy do oglądnięcia porannego „Pytania na śniadanie" Dwójki pt. "Niewidoma Joanna Mazur mistrzynią świata w biegu na 1500 metrówę":

tl_files/content/aktualnosci/2017/08_Sierpien/01_Joanna_Mazur_w_pytaaniu_na_sniadaniu/amazur.jpg

źródło: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/33403760/niewidoma-joanna-mazur-mistrzynia-swiata-w-biegu-na-1500-metrow/mags