1. Życzenia z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego

Życzenia z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/2018 Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, Marek Kopia wicestarosta oraz Barbara Pobiegło przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego, skierowali życzenia do wszystkich uczniów, ich rodziców, dyrekcji szkół, nauczycieli i pracowników oświaty powiatu dąbrowskiego.

files/aktualnosci/2017/09_Wrzesien/03_Zyczenia_z_okazji_rozpoczynajacego_sie_nowego_roku_szkolnego/nwzyczenia.jpg