samorządowe

wtorek 12.09.2017

Wiadomości z Powiatu

Stypendia dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych

powiększ tekst A A A

Powiat Dąbrowski informuje, że można ubiegać się o przyznanie stypendiów dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych uczęszczających do szkół zawodowych w ramach projektu nr RPMP.10.02.02-12-0230/16 „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych".

Celem udzielania stypendiów jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego uczniów szkół zawodowych z obszaru powiatu dąbrowskiego i województwa małopolskiego. Program stypendialny realizowany będzie w latach 2017-2021 na obszarze powiatu dąbrowskiego.

W ramach Programu stypendialnego planuje się przyznanie ok. 7 stypendiów na cele edukacyjne dla uczniów szkół zawodowych rocznie, w wysokości 6 000 zł na ucznia (600 zł miesięcznie).

Powiat dąbrowski planuje przyznać w sumie 28 stypendiów w latach 2017-2021.

Wnioski o przyznanie stypendium należy składać do 20 września 2017 r. pod adresem:

Biuro projektu Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych
Wydział Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia
Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej
ul. Berka Joselewicza 5
33-200 Dąbrowa Tarnowska

w zaklejonej kopercie opatrzonej opisem zawierającym nazwę i adres szkoły, do której uczeń uczęszcza w roku szkolnym 2017/2018, oraz dopisek: „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych - Stypendia".

Regulamin oraz niezbędne załączniki dostępne do pobrania poniżej:

tl_files/content/aktualnosci/2017/09_Wrzesien/12_Stypendia_dla_uczniow_uzdolnionych_w_zakresie_przedmiotow_zawodowych/loga efs.png

Dlak/mags