samorządowe

środa 13.09.2017

Wiadomości z Powiatu

Dąbrowska Szkółka Piłkarska Football Academy zaprasza!

powiększ tekst A A A

Szkółka Piłkarska Football Academy Dąbrowa Tarnowska ogłasza nowy nabór i zaprasza w swoje szeregi dzieci w wieku od 4 do 12 lat z terenu powiatu dąbrowskiego.

Football Academy jest innowacyjną, dynamicznie rozwijającą się siecią szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży działającą na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Oferuje najmłodszym zawodnikom i zawodniczkom przede wszystkim treningi piłkarskie przez zabawę oraz edukację przez sport w duchu zasad fair play.

Podstawową jej misją jest budowa idealnego dla rozwoju dziecka - bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni.

Szczegółowych informacji na temat zapisów udziela Robert Antosz - Prezes UKS Football Academy Dąbrowa Tarnowska tel. 668 900 917.

Zachęcamy najmłodszych pasjonatów piłki nożnej do dołączenia do drużyny Football Academy Dąbrowa Tarnowska!