samorządowe

niedziela 15.10.2017

Wiadomości z Powiatu

Obejrzyj XIII odcinek „Na Powiślu" pt. „Złoty Dąb Powiśla Dąbrowskiego"

powiększ tekst A A A

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia XIII odcinka programu „Na Powiślu" pt. „Złoty Dąb Powiśla Dąbrowskiego", poświęconego stowarzyszeniom, które aktywnie działają w naszym powiecie.

Premierowy XIII odcinek „Na Powiślu" pt. „Złoty Dąb Powiśla Dąbrowskiego" zostanie wyemitowany w TVP Kraków w poniedziałek tj. 16 października 2017 roku o godz. 18:15.

Odcinek ten zostanie wyemitowany również w TVP Kraków:

• 17 października 2017 roku (wtorek)
    o godz. 21:45

• 18 października 2017 roku (środa)
    o godz. 18:15

„Na Powiślu" to cykliczny program TVP Kraków, prezentujący kulturę historię, ludzi i miejsca związane z powiatem dąbrowskim, sfinansowany przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.

Odcinek ten został zrealizowany w ramach projektu „Aktywne Powiśle – Promocja trzeciego sektora i wolontariatu wśród osób starszych", realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego programu!

tl_files/content/aktualnosci/2017/10_Pazdziernik/15_Obejrzyj_XIII_odcinek_na_Powislu_pt_Zloty_Dab_Powisla_Dabrowskiego/pasek aktywne powisle.jpg