samorządowe

Wiadomości z Powiatu

„Stanowcze NIE dla kłusownictwa". Zapraszamy na konferencję

powiększ tekst A A A

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Mirosław Strach serdecznie zapraszają mieszkańców naszego powiatu do udziału w konferencji szkoleniowej pt. „Stanowcze NIE dla kłusownictwa".

Konferencja ta odbędzie się w dniu 17 listopada 2017 roku o godz. 16.00, w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Podczas konferencji zostanie poruszona szczegółowo tematyka kłusownictwa na terenie powiatu dąbrowskiego z omówieniem stwierdzonych przypadków na terenie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z obowiązującymi sankcjami w zakresie kłusownictwa oraz sami myśliwi znajdą temat dla siebie dotyczący zasad przywozu i wywozu broni za granicę kraju.

EF/KPP w Dąbrowie Tarnowskiej/mags