samorządowe

Wiadomości z Powiatu

Blanka pierwszą mieszanką powiatu dąbrowskiego w 2018 roku

powiększ tekst A A A

Pierwsza mieszkanka powiatu dąbrowskiego urodzona w 2018 roku w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej to Blanka Żurawska.

Szczęśliwych rodziców i ich małą pociechę na Oddziale Ginekologiczno - Położniczym w dąbrowskim szpitalu powiatowym prowadzonym przez Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o., odwiedził Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski. Towarzyszył mu Łukasz Węgrzyn dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Starosta Tadeusz Kwiatkowski w imieniu samorządu powiatowego, tradycyjnie przekazał wyprawkę dla noworodka oraz kwiaty dla jego mamy, gratulując narodzin ich trzeciego dziecka.

Rodzicami dziewczynki, ważącej 3200 g i mierzącej 52 cm, są Państwo Monika i Paweł Żurawscy z Szarwarku.

Blanka, urodzona 3 stycznia 2018 roku jest zdrowa i podobnie jak mama, czuje się bardzo dobrze.

Rodzicom serdecznie gratulujemy i składamy najlepsze życzenia.

mags