1. Zachęcamy do wypełnienia ankiety

Zachęcamy do wypełnienia ankiety

files/aktualnosci/2018/01_Styczen/16_Zachecamy_do_wypenienia_ankiety/ankieta2.jpg

Poszukiwacze wrażeń, różnych tajemnic, pięknych widoków czy miejsc o wielowiekowej historii znajdą w powiecie dąbrowskim z  pewnością wiele interesujących zabytków i szlaków wartych zobaczenia. Nasz region urzeka malowniczymi krajobrazami i stwarza niepowtarzalne warunki do tego, aby łączyć ze sobą możliwość czynnego wypoczynku z poznawaniem historii, kultury i obyczajów ludzi związanych z tym pięknym regionem. Każda miejscowość posiada swoją historię i zabytki. Są to wyjątkowe miejsca, w których żyje duch przeszłości. Historia powiatu związana jest ze znanymi polskimi rodami szlacheckimi, co potwierdzają liczne pałace i dwory. Pośród wielu zabytków, jakie możemy podziwiać na terenie Powiśla, bardzo ważne miejsce zajmują kościoły i cmentarze, a także miejsca pamięci narodowej. Te szczególne miejsca kultu, ściśle związane z historią, kulturą i rozwojem społecznym regionu, skłaniają do zadumy nad losem mieszkańców tych terenów. Zachęcamy do wypełnienia ankiety, której wyniki będą stanowić cenną wskazówkę przy wyborze działań promujących nasz region i jego walory turystyczne.