samorządowe

Wiadomości z Powiatu

Centrum Polonii zaprasza na warsztaty plastyczno - literackie

powiększ tekst A A A

Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w zajęciach przygotowanych specjalnie na ferie.

W programie znalazły się m.in. warsztaty plastyczno-literackie, których wykonywane będą maski weneckie oraz rzeczy z masy solnej, edukacyjne gry planszowe, jak też rozwiązywanie krzyżówek.

Wśród propozycji jest również specjalne spotkanie tematyczne przygotowane z myślą o Walentynkach. W dniu 14 lutego odbędzie się ono w Powiatowej Bibliotece Publicznej, gdzie czytana będzie wzruszająca opowieść dla dzieci i rodziców pt. „Mamo kocham Cię" oraz inne książki o podobnej tematyce. Towarzyszyć temu będą quizy walentynkowe.

Zajęcia w breńskiej instytucji kultury rozpoczęły się 12 lutego w budynku „Stajni Koni Cugowych" i odbywać się będą 3 razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 10:00 do 12:00.

Serdecznie zapraszamy!

tl_files/content/aktualnosci/2018/02_Luty/13_Centrum_Polonii_zaprasza_na_warsztaty_plastyczno_literackie/plakat gotowy1 2018.jpg

www.centrumpolonii.pl/mags