Aktualności
samorządowe

środa 14.03.2018

Kategoria
Wiadomości z Powiatu

Mielecki UTW z występem dla dąbrowskich seniorów

powiększ tekst A A A

6 marca 2018 roku Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Dąbrowskim Domu Kultury gościł słuchaczy z zaprzyjaźnionego Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Seniorzy z Mielca przyjechali do Dąbrowy Tarnowskiej z programem kabaretowym i tanecznym. W ten wtorkowy wieczór zamiast tradycyjnego wykładu w sali kinowej Dąbrowskiego Domu Kultury wystąpiła grupa teatralno-kabaretowa „Senior Show" i formacja par tanecznych Gracja.

Grupa „Senior Show" wystąpiła z programem nawiązującym do lat 20-30 XX wieku pt. „Powróćmy jak za dawnych lat", a formacja taneczna zaprezentowała się w dwóch tańcach: polonezie i walcu angielskim, a na zakończenie występu wykonała wiązankę tańców standardowych.

Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Dąbrowskim Domu Kultury Krystyna Guzik i dyrektor Dąbrowskiego Domu Kultury Paweł Chojnowski podziękowali obecnemu na występie prezesowi Mieleckiego UTW Feliksowi Czop oraz opiekunkom grupy teatralnej i tanecznej Marii Sowińskiej i Marii Karaś za przyjazd do Dąbrowy Tarnowskiej i piękny występ.

Prezentacja seniorów z Mielca bardzo podobała się dąbrowskim studentom i była miłym upominkiem z okazji Dnia Kobiet.

UTW w DT/mags