1. Spotkanie opłatkowe w ZSP nr 2

Spotkanie opłatkowe w ZSP nr 2

22 grudnia 2011 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie opłatkowe dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, młodzieży oraz emerytów. W wigilijnym spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu powiatowego w osobach Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego oraz Wicestarosty Dąbrowskiego Roberta Pantery, Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz, Proboszcz dąbrowskiej parafii ks. Prałat Stanisław Cyran oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Barbara Golonka. Po przywitaniu przez Dyrektora szkoły Jana Kiljana głos zabrał Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, który w imieniu swoim oraz całego Zarządu Powiatu złożył wszystkim nauczycielom, uczniom oraz przybyłym gościom życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku. Życzenia świąteczne złożyli również ks. Prałat Stanisław Cyran, Przewodnicząca Rady Rodziców Barbara Golonka oraz Wioletta Jagiełło uczennica kl. III TE, występująca w imieniu młodzieży szkolnej. Okolicznościowy program artystyczny przygotowali uczniowie z klas II LOP oraz III TE pod kierunkiem wychowawców klas Agnieszki Piotrowskiej - Bukały i Elżbiety Siutaj. Ksiądz Krzysztof Jaskułka poprowadził modlitwę oraz poświęcił opłatki, po czym odbyło się wspólne składanie życzeń. Spotkanie to upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze przy dźwiękach i śpiewie kolęd.