Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Debata "Unia Europejska i Polska Racja Stanu" - Zaproszenie

Debata "Unia Europejska i Polska Racja Stanu" - Zaproszenie

Debata

W najbliższy piątek tj. 10 maja 2019 roku w Tarnowie i Dąbrowie Tarnowskiej odbędą się debaty "Unia Europejska i Polska Racja Stanu" organizowane przez Posła na Sejm RP Wiesława Krajewskiego i Józefa Boryczko z Klubu Gazety Polskiej w Tarnowie.

Debata w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się w dąbrowskim kinie "Sokół" o godzinie 18:00. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: prof. Ryszard Legutko – kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego, a także Tomasz Sakiewicz – redaktor naczelny "Gazety Polskiej”.

Prof. Ryszard Legutko – polski filozof i polityk, profesor nauk humanistycznych, publicysta, autor książek o tematyce społeczno - politycznej, tłumacz i komentator dzieł Platona. W latach 2005–2007 senator i wicemarszałek Senatu VI kadencji, w 2007 minister edukacji narodowej, w latach 2007 –2009 sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP, od 2009 poseł do Parlamentu Europejskiego VII i VIII kadencji, współprzewodniczący Europejskich Konserwatystów i Reformatorów.

Tomasz Sakiewicz – polski dziennikarz i publicysta, redaktor naczelny tygodnika "Gazeta Polska" (od 2005) oraz dziennika "Gazety Polskiej Codziennie" (od 2011 roku). Prezes zarządu Niezależnego Wydawnictwa Polskiego, wiceprezes zarządu Słowo Niezależne Sp. z o.o. (wydającej miesięcznik "Niezależna Gazeta Polska", obecnie "Niezależna Gazeta Polska – Nowe Państwo" i portal internetowy Niezalezna.pl), wiceprezes zarządu ds. marketingu i rynku abonenckiego Telewizja Niezależna S.A., która zarządza stacją Telewizja Republika.

Źródło: Wikipedia/gd

W najbliższy piątek tj. 10 maja 2019 roku w Tarnowie i Dąbrowie Tarnowskiej odbędą się debaty "Unia Europejska i Polska Racja Stanu" organizowane przez Posła na Sejm RP Wiesława Krajewskiego i Józefa Boryczko z Klubu Gazety Polskiej w Tarnowie. Debata w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się w dąbrowskim kinie "Sokół" o godzinie 18:00. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: prof. Ryszard Legutko – kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego, a także Tomasz Sakiewicz – redaktor naczelny "Gazety Polskiej”. Prof. Ryszard Legutko – polski filozof i polityk, profesor nauk humanistycznych, publicysta, autor książek o tematyce społeczno - politycznej, tłumacz i komentator dzieł Platona. W latach 2005–2007 senator i wicemarszałek Senatu VI kadencji, w 2007 minister edukacji narodowej, w latach 2007 –2009 sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP, od 2009 poseł do Parlamentu Europejskiego VII i VIII kadencji, współprzewodniczący Europejskich Konserwatystów i Reformatorów. Tomasz Sakiewicz – polski dziennikarz i publicysta, redaktor naczelny tygodnika "Gazeta Polska" (od 2005) oraz dziennika "Gazety Polskiej Codziennie" (od 2011 roku). Prezes zarządu Niezależnego Wydawnictwa Polskiego, wiceprezes zarządu Słowo Niezależne Sp. z o.o. (wydającej miesięcznik "Niezależna Gazeta Polska", obecnie "Niezależna Gazeta Polska – Nowe Państwo" i portal internetowy Niezalezna.pl), wiceprezes zarządu ds. marketingu i rynku abonenckiego Telewizja Niezależna S.A., która zarządza stacją Telewizja Republika. Źródło: Wikipedia/gd