1. Dzień Kobiet w Centrum Polonii

Dzień Kobiet w Centrum Polonii

Do Pań z życzeniami zwrócił się również Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec.

W sobotę, 9 marca odbyło się coroczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W tym roku Centrum Polonii gościło grupę teatralno – kabaretową „Senior Show” z Mielca z repertuarem przygotowanym na tą okazję oraz zespół Grass Band z Krakowa, który zagrał koncert dla przybyłych gości. Jak co roku w dworze Konopków bardzo licznie zgromadziły się Panie oraz zaproszeni goście. Wszystkie Panie tradycyjnie otrzymały drobny upominek, przygotowany specjalnie na Dzień Kobiet przez breńską instytucję kultury. Spotkanie otwarła dyrektor powiatowej instytucji Małgorzata Bułat, która złożyła życzenia z okazji Święta Kobiet wszystkim obecnym Paniom. Życzenia popłynęły również od samorządu powiatowego. Starosta Dąbrowski  Lesław Wieczorek życzył Paniom wszystkiego, co najpiękniejsze w każdej chwili życia. Do Pań z życzeniami zwrócił się również Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec. Dla uczestników spotkania został przygotowany poczęstunek przez pracowników Centrum Polonii w postaci przekąsek oraz słodkich wypieków, a także degustacja wędlin regionalnych.