1. Inauguracyjna I Sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego kadencji 2018-2023

Inauguracyjna I Sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego kadencji 2018-2023

Obrady rozpoczął zgodnie z regulaminem najstarszy radny – Stanisław Początek.

Nowo wybrani radni złożyli ślubowanie

Obrady rozpoczęto od uroczystego ślubowania 17. nowo wybranych radnych.

Marta Chrabąszcz Przewodniczącą Rady Powiatu Dąbrowskiego.

Podczas obrad zdecydowano o wyborze Przewodniczącego Rady Powiatu Dąbrowskiego.

Lesław Wieczorek starostą dąbrowskim.

Radni Rady Powiatu Dąbrowskiego VI kadencji (alfabetycznie):

1. Jarosław Bartoń (PIS)
  2. Bogdan Bigos (PSL)
  3. Krzysztof Bryk (PIS)
  4. Marta Chrabąszcz (PIS)
  5. Andrzej Giza (PIS)
  6. Sebastian Kądzielawa (PIS)
  7. Marek Kopia (PSL)
  8. Krzysztof Kupiec (PIS)
  9. Kamil Kwiatkowski (PIS)
  10. Tadeusz Kwiatkowski (PSL)
  11. Barbara Pobiegło (Wspólnota Samorządowa)