Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Kiermasz bożonarodzeniowy WTZ w naszym urzędzie

Kiermasz bożonarodzeniowy WTZ w naszym urzędzie

Kiermasz bożonarodzeniowy WTZ w naszym urzędzie

W dniu dzisiejszym w naszym urzędzie odbył się kiermasz bożonarodzeniowy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń", oferujący przepiękne świąteczne rękodzieło.

W ofercie podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej znalazły się kartki świąteczne, unikatowe stroiki, szopki, ozdoby z drewna, szyszek, aniołki oraz karmniki dla ptaków.

Ich stoisko odwiedzili m.in.: Lesław Wieczorek starosta dąbrowski, Krzysztof Bryk wicestarosta, Krzysztof Kupiec wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego, członkowie Zarządu Powiatu Dąbrowskiego: Andrzej Giza i Kamil Kwiatkowski, pracownicy starostwa powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz petenci tych urzędów.

Świąteczne kiermasze rękodzieła to już tradycja, a ich przygotowanie przez podopiecznych tej placówki, sprzyja rozwijaniu twórczej inwencji i pomysłowości, rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności manualnych, nauce staranności w wykonywaniu oryginalnych ozdób, a także kultywowaniu tradycji i zwyczajów świątecznych.

Uzyskane fundusze ze sprzedaży prac zostaną w całości wykorzystane na potrzeby placówki, w szczególności na organizację imprez oraz wyjazdów integracyjnych.

mags

W dniu dzisiejszym w naszym urzędzie odbył się kiermasz bożonarodzeniowy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń", oferujący przepiękne świąteczne rękodzieło. W ofercie podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej znalazły się kartki świąteczne, unikatowe stroiki, szopki, ozdoby z drewna, szyszek, aniołki oraz karmniki dla ptaków. Ich stoisko odwiedzili m.in.: Lesław Wieczorek starosta dąbrowski, Krzysztof Bryk wicestarosta, Krzysztof Kupiec wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego, członkowie Zarządu Powiatu Dąbrowskiego: Andrzej Giza i Kamil Kwiatkowski, pracownicy starostwa powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz petenci tych urzędów. Świąteczne kiermasze rękodzieła to już tradycja, a ich przygotowanie przez podopiecznych tej placówki, sprzyja rozwijaniu twórczej inwencji i pomysłowości, rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności manualnych, nauce staranności w wykonywaniu oryginalnych ozdób, a także kultywowaniu tradycji i zwyczajów świątecznych. Uzyskane fundusze ze sprzedaży prac zostaną w całości wykorzystane na potrzeby placówki, w szczególności na organizację imprez oraz wyjazdów integracyjnych. mags