1. Poseł na Sejm RP Michał Cieślak z wizytą na Powiślu

Poseł na Sejm RP Michał Cieślak z wizytą na Powiślu

Spotkanie to jest zapowiedzią aktywnego działania i dobrej, owocnej współpracy.

10 stycznia powiat dąbrowski odwiedził Michał Cieślak poseł na Sejm RP. Parlamentarzystę w naszym urzędzie przyjęli Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski oraz Krzysztof Bryk wicestarosta. W spotkaniu uczestniczył również Krzysztof Kupiec Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego. Podczas spotkania rozmawiano o trwających w powiecie dąbrowskim inwestycjach oraz o tych, które są w najbliższym czasie zaplanowane do realizacji. Tematem rozmów było również pozyskiwanie funduszy zewnętrznych, dzięki którym będzie można spełnić plany inwestycyjne na rzecz regionu i lokalnej społeczności. Spotkanie to jest zapowiedzią aktywnego działania i dobrej, owocnej współpracy.