Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiśle Dąbrowskie trzyma kciuki za Joasię

Powiśle Dąbrowskie trzyma kciuki za Joasię

Powiśle Dąbrowskie trzyma kciuki za Joasię

Już jutro odbędzie się finał telewizyjnego show w telewizji Polsat „Taniec z Gwiazdami” , w którym bierze udział pochodząca ze Szczucina Joanna Mazur. W programie jej partnerem tanecznym jest pochodzący z Czech dwukrotny triumfator tego programu Jan Kliment.

Mieszkanka naszego powiatu nie widzi - biega z opaską na oczach, w zupełnej ciemności. Biega głownie 400 m startując w grupie T11 z przewodnikiem Michałem Stawickim, z którym jest połączona opaską. Wspólnie z trenerem i przewodnikiem odnieśli wiele sukcesów sportowych potwierdzających jej umiłowanie do sportu i biegania. Ostatnio w 2018 roku startując w jednej z najtrudniejszych kategorii na 1500 m oraz w biegu na 400 m, pod przewodnictwem Michała Stawickiego wywalczyła w Berlinie złoty medal mistrzostw Europy niepełnosprawnych, srebrny medal na dystansie 200 m oraz brązowy medal na dystansie 100 m.
W plebiscycie „Przeglądu Sportowego” została wybrana Najlepszym Sportowcem Niepełnosprawnym 2017 roku.

Finałowy odcinek zostanie wyemitowany w piątek 17 maja 2019 roku o godzinie 20:05 na kanale Telewizji Polsat. Zapraszamy do wspólnego oglądania i kibicowania oraz oczywiście do oddawania głosów, aby to właśnie nasza sportsmenka wraz ze swoim partnerem zdobyli główną nagrodę.

Fot. Fanpage Joanna Mazur & Michał Stawicki T11 Running Pair/gd

Już jutro odbędzie się finał telewizyjnego show w telewizji Polsat „Taniec z Gwiazdami” , w którym bierze udział pochodząca ze Szczucina Joanna Mazur. W programie jej partnerem tanecznym jest pochodzący z Czech dwukrotny triumfator tego programu Jan Kliment. Mieszkanka naszego powiatu nie widzi - biega z opaską na oczach, w zupełnej ciemności. Biega głownie 400 m startując w grupie T11 z przewodnikiem Michałem Stawickim, z którym jest połączona opaską. Wspólnie z trenerem i przewodnikiem odnieśli wiele sukcesów sportowych potwierdzających jej umiłowanie do sportu i biegania. Ostatnio w 2018 roku startując w jednej z najtrudniejszych kategorii na 1500 m oraz w biegu na 400 m, pod przewodnictwem Michała Stawickiego wywalczyła w Berlinie złoty medal mistrzostw Europy niepełnosprawnych, srebrny medal na dystansie 200 m oraz brązowy medal na dystansie 100 m. W plebiscycie „Przeglądu Sportowego” została wybrana Najlepszym Sportowcem Niepełnosprawnym 2017 roku. Finałowy odcinek zostanie wyemitowany w piątek 17 maja 2019 roku o godzinie 20:05 na kanale Telewizji Polsat. Zapraszamy do wspólnego oglądania i kibicowania oraz oczywiście do oddawania głosów, aby to właśnie nasza sportsmenka wraz ze swoim partnerem zdobyli główną nagrodę. Fot. Fanpage Joanna Mazur & Michał Stawicki T11 Running Pair/gd