1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej  dziewcząt

Grupa 1:

• Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej 1:0
  • Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim -  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej - 0:0
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej - Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim   0:1
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 0:0
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim   0:1
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 0:0

Grupa 2:

• Szkoła Podstawowa w Szczucinie - Gimnazjum w Oleśnie 0:0
  • Gimnazjum w Oleśnie - Szkoła Podstawowa w Oleśnie 0:0
  • Szkoła Podstawowa w Szczucinie - Szkoła Podstawowa w Oleśnie 1:0

Grupa 3:

• Szkoła Podstawowa w Bolesławiu - Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie  2:0
  • Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie -  Szkoła Podstawowa w Radgoszczy 0:1
  • Szkoła Podstawowa w Bolesławiu - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy 0:0

Finały:

• Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim - Szkoła Podstawowa w Szczucinie   1:0
  • Szkoła Podstawowa w Szczucinie - Szkoła Podstawowa w Bolesławiu   0:1
  • Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim - Szkoła Podstawowa w Bolesławiu 1:0

Ostateczne wyniki klasyfikacji:

1. miejsce: Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim - 13 pkt.
  2. miejsce: Szkoła Podstawowa w Bolesławiu - 7 pkt.
  3. miejsce: Szkoła Podstawowa w Szczucinie - 4 pkt.
  4. miejsce: Szkoła Podstawowa w Radgoszczy - 4 pkt. (1)
  5. miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej - 4 pkt. (0)
  6. miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej - 3 pkt.
  7. miejsce: Gimnazjum w Oleśnie - 2 pkt.
  8. miejsce: Szkoła Podstawowa w Oleśnie - 1 pkt. (-1)
  9. miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - 1 pkt. (-2)
  10. miejsce: Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie - 0 pkt.

W środę, 24 października 2018 r., w Hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 98 zawodniczek reprezentujących: Publiczną Szkołę Podstawową Nr 1, Nr 2 i Nr 3 z Dąbrowy Tarnowskiej oraz Szkoły Podstawowe z: Gruszowa Wielkiego, Radgoszczy, Mędrzechowa, Bolesławia, Szczucina, a także dwie drużyny z Olesna: Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” w trzech grupach eliminacyjnych oraz finały. Wyniki poszczególnych meczy: Grupa 1: Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej 1:0 Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim -  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej - 0:0 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej - Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim   0:1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 0:0 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim   0:1 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 0:0 Grupa 2: Szkoła Podstawowa w Szczucinie - Gimnazjum w Oleśnie 0:0 Gimnazjum w Oleśnie - Szkoła Podstawowa w Oleśnie 0:0 Szkoła Podstawowa w Szczucinie - Szkoła Podstawowa w Oleśnie 1:0 Grupa 3: Szkoła Podstawowa w Bolesławiu - Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie  2:0 Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie -  Szkoła Podstawowa w Radgoszczy 0:1 Szkoła Podstawowa w Bolesławiu - Szkoła Podstawowa w Radgoszczy 0:0 Finały: Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim - Szkoła Podstawowa w Szczucinie   1:0 Szkoła Podstawowa w Szczucinie - Szkoła Podstawowa w Bolesławiu   0:1 Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim - Szkoła Podstawowa w Bolesławiu 1:0 Ostateczne wyniki klasyfikacji: miejsce: Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim - 13 pkt. miejsce: Szkoła Podstawowa w Bolesławiu - 7 pkt. miejsce: Szkoła Podstawowa w Szczucinie - 4 pkt. miejsce: Szkoła Podstawowa w Radgoszczy - 4 pkt. (1) miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej - 4 pkt. (0) miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej - 3 pkt. miejsce: Gimnazjum w Oleśnie - 2 pkt. miejsce: Szkoła Podstawowa w Oleśnie - 1 pkt. (-1) miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - 1 pkt. (-2) miejsce: Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie - 0 pkt. Zespoły, które uplasowały się na podium otrzymały puchary, a członkinie zwycięskiej drużyny (w  składzie: Karolina Wójcik, Klaudia Trela, Daria Toczek, Justyna Cur, Natalia Miotła, Iwona Bobro, Wiktoria Chalama, Wiktoria Michalczyk, Aleksandra Wajda) otrzymały również złote medale. Puchary, medale i dyplomy w imieniu starosty dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wręczyli nauczyciele wychowania fizycznego Mirosława Kopeć, Katarzyna Motyka, Jacek Szarek i Jerzy Dąbrowa, bezpośrednio odpowiedzialny za  przeprowadzenie zawodów. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn.  „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w  ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.