Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży szkolnej w szachach drużynowych

Powiatowe Igrzyska Młodzieży szkolnej w szachach drużynowych

Powiatowe Igrzyska Młodzieży szkolnej w szachach drużynowych

W czwartek, 15 listopada 2018 r., w Szkole Podstawowej w Luszowicach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych, do których przystąpiło 32 uczniów z 7 szkół z terenu powiatu dąbrowskiego. Drużyny grały systemem kołowym. Turniej sędziował i czuwał nad jego prawidłowym przebiegiem Piotr Rychliński.

Wyniki - klasyfikacja końcowa:

  1. miejsce: Szkoła Podstawowa w Radgoszczy - 11 pkt.
  2. miejsce: Gimnazjum w Oleśnie - 11 pkt.
  3. miejsce: Szkoła Podstawowa w Luszowicach - 9 pkt.
  4. miejsce: Szkoła Podstawowa w Oleśnie – 8 pkt.
  5. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (drużyna nr 1) – 5 pkt.
  6. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (drużyna nr 2) – 5 pkt.
  7. miejsce: Szkoła Podstawowa w Szczucinie - 4 pkt.
  8. miejsce: Szkoła Podstawowa w Pilczy Żelichowskiej – 3 pkt.

Igrzyska zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego.”

Pamiątkowe medale i dyplomy członkom zwycięskich drużyn wręczyła dyrektor Szkoły Podstawowej w Luszowicach Teresa Motyka, będąca gospodarzem obiektu, na którym przeprowadzono rozgrywki szachowe.

W czwartek, 15 listopada 2018 r., w Szkole Podstawowej w Luszowicach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych, do których przystąpiło 32 uczniów z 7 szkół z terenu powiatu dąbrowskiego. Drużyny grały systemem kołowym. Turniej sędziował i czuwał nad jego prawidłowym przebiegiem Piotr Rychliński. Wyniki - klasyfikacja końcowa: miejsce: Szkoła Podstawowa w Radgoszczy - 11 pkt. miejsce: Gimnazjum w Oleśnie - 11 pkt. miejsce: Szkoła Podstawowa w Luszowicach - 9 pkt. miejsce: Szkoła Podstawowa w Oleśnie – 8 pkt. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (drużyna nr 1) – 5 pkt. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (drużyna nr 2) – 5 pkt. miejsce: Szkoła Podstawowa w Szczucinie - 4 pkt. miejsce: Szkoła Podstawowa w Pilczy Żelichowskiej – 3 pkt. Igrzyska zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego.” Pamiątkowe medale i dyplomy członkom zwycięskich drużyn wręczyła dyrektor Szkoły Podstawowej w Luszowicach Teresa Motyka, będąca gospodarzem obiektu, na którym przeprowadzono rozgrywki szachowe.