Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pracujące soboty w placówkach ARiMR

Pracujące soboty w placówkach ARiMR

Pracujące soboty w placówkach ARiMR

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informuje, iż najbliższe soboty, 8 i 15 czerwca będą w placówkach ARiMR dniami pracy. Biura czynne będą – jak na co dzień – w godzinach 7:30 – 15:30. Natomiast 21 czerwca 2019 roku, w piątek po Bożym Ciele, placówki ARiMR będą nieczynne.

Ponadto Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Dąbrowie Tarnowskiej przypomina, że pomimo upływu podstawowego terminu ubiegania się o dopłaty, który minął 31 maja - będzie jeszcze można składać wnioski do 25 czerwca 2019 roku. Trzeba jednak pamiętać, że należne płatności będą obniżone o 1 % za każdy dzień roboczy opóźnienia.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: https://www.arimr.gov.pl oraz https://www.facebook.com

 

gd

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informuje, iż najbliższe soboty, 8 i 15 czerwca będą w placówkach ARiMR dniami pracy. Biura czynne będą – jak na co dzień – w godzinach 7:30 – 15:30. Natomiast 21 czerwca 2019 roku, w piątek po Bożym Ciele, placówki ARiMR będą nieczynne. Ponadto Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Dąbrowie Tarnowskiej przypomina, że pomimo upływu podstawowego terminu ubiegania się o dopłaty, który minął 31 maja - będzie jeszcze można składać wnioski do 25 czerwca 2019 roku. Trzeba jednak pamiętać, że należne płatności będą obniżone o 1 % za każdy dzień roboczy opóźnienia. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: https://www.arimr.gov.pl oraz https://www.facebook.com   gd