Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Srebrny jubileusz Radia RDN

Srebrny jubileusz Radia RDN

Srebrny jubileusz Radia RDN

Z okazji wyjątkowego świętowania srebrnego jubileuszu Radia RDN życzenia popłynęły również z naszego powiatu. W sobotę, 5 stycznia podczas uroczystej Jubileuszowej Gali 25- lecia RDN serdeczne gratulacje złożyli Wiesław Krajewski poseł na Sejm RP oraz Lesław Wieczorek starosta dąbrowski.

W ciągu 25 lat istnienia Radio znakomicie wpisało się w historię naszego kraju i regionu, na bieżąco informując swych odbiorców o najważniejszych wydarzeniach. Życzymy Wam wiernych słuchaczy, realizacji dalszych jakże ciekawych inicjatyw oraz spełnienia wszelkich oczekiwań i potrzeb mieszkańców regionu – mówił starosta Lesław Wieczorek podczas urodzinowej gali.

W jubileuszowej gali z okazji 25-lecia działalności diecezjalnej rozgłośni wzięło udział wiele osób ze świata polityki, biznesu, Kościoła oraz przyjaciele i słuchacze radia.

Oprócz urodzinowego tortu i tradycyjnie zaśpiewanego „Sto lat”, miało miejsce przyznanie przez prezydenta Romana Ciepielę wyróżnienia dla RDNu. Jest nim tytuł Ambasadora Tarnowa.

Tylko 10 osób i instytucji otrzymało taki tytuł. Jest nim m.in. ks. prof Michał Heller. Zauważamy, że dzięki radiu jesteśmy dobrze odbierani. Ambasador to ktoś, kto musi przekazywać wiadomości tak dobre, jak i te złe. Życzę, aby to ambasadorowanie sprowadzało się do przekazywania dobrych wiadomości. Ten tytuł jest także przejawem szacunku dla całej redakcji.

Starosta tarnowski, Roman Łucarz postanowił podarować rozgłośni medal W służbie Bogu i Ojczyźnie.

– Pierwszy medal otrzymała śp. Maria Witkowska – nasza rodaczka, zasłużona działaczka na rzecz rozwoju teatru, która była blisko Kościoła. Uważam, że radio RDN pasuje do tego medalu w 100%, ponieważ jako jedyne potrafi w super formie uchwycić to, co jest dla Polaków bardzo ważne. Współpraca z wami jest wspaniała i mam nadzieję, że będzie się rozwijała na kolejne lata.

Jubileuszową galę zakończył koncert zespołu Golec uOrkiestry. – Radio RDN zawsze jest nam przyjazne, lubimy wpadać do nich na szybką kawę przejeżdżając przez Tarnów. Takich sytuacji było wiele, wspomnienia za każdym razem są bardzo pozytywne, bardzo otwarci ludzie i serdeczni tu pracują, cenimy sobie tą przyjaźń – mówi Łukasz Golec.

Bracia Golec złożyli także życzenia radiu. – Żeby się rozwiało, żeby zdobywało nowe płaszczyzny, nowych słuchaczy, nowe fale w eterze i przede wszystkim gorące życzenia wszystkim pracownikom, którzy tworzą te radio, żeby dawało im to radość każdego dnia – życzył Paweł Golec.

Życzenia z okazji jubileuszu 25-lecia redakcji Radia RDN złożyli także słuchacze podczas gali. – Najlepszej redakcji, radiu na świecie, najlepsze życzenia na drugie ćwierćwiecze. – Na następne lata wszystkiego co najlepsze, żebyście się nie zmieniali.

Foto: G.Golec/RDN, źródło: http://www.rdn.pl/news/radio-rdn-zostalo-ambasadorem-tarnowa-otrzymalo-medal-sluzbie-bogu-ojczyznie

Z okazji wyjątkowego świętowania srebrnego jubileuszu Radia RDN życzenia popłynęły również z naszego powiatu. W sobotę, 5 stycznia podczas uroczystej Jubileuszowej Gali 25- lecia RDN serdeczne gratulacje złożyli Wiesław Krajewski poseł na Sejm RP oraz Lesław Wieczorek starosta dąbrowski. W ciągu 25 lat istnienia Radio znakomicie wpisało się w historię naszego kraju i regionu, na bieżąco informując swych odbiorców o najważniejszych wydarzeniach. Życzymy Wam wiernych słuchaczy, realizacji dalszych jakże ciekawych inicjatyw oraz spełnienia wszelkich oczekiwań i potrzeb mieszkańców regionu – mówił starosta Lesław Wieczorek podczas urodzinowej gali. W jubileuszowej gali z okazji 25-lecia działalności diecezjalnej rozgłośni wzięło udział wiele osób ze świata polityki, biznesu, Kościoła oraz przyjaciele i słuchacze radia. Oprócz urodzinowego tortu i tradycyjnie zaśpiewanego „Sto lat”, miało miejsce przyznanie przez prezydenta Romana Ciepielę wyróżnienia dla RDNu. Jest nim tytuł Ambasadora Tarnowa. – Tylko 10 osób i instytucji otrzymało taki tytuł. Jest nim m.in. ks. prof Michał Heller. Zauważamy, że dzięki radiu jesteśmy dobrze odbierani. Ambasador to ktoś, kto musi przekazywać wiadomości tak dobre, jak i te złe. Życzę, aby to ambasadorowanie sprowadzało się do przekazywania dobrych wiadomości. Ten tytuł jest także przejawem szacunku dla całej redakcji. Starosta tarnowski, Roman Łucarz postanowił podarować rozgłośni medal W służbie Bogu i Ojczyźnie. – Pierwszy medal otrzymała śp. Maria Witkowska – nasza rodaczka, zasłużona działaczka na rzecz rozwoju teatru, która była blisko Kościoła. Uważam, że radio RDN pasuje do tego medalu w 100%, ponieważ jako jedyne potrafi w super formie uchwycić to, co jest dla Polaków bardzo ważne. Współpraca z wami jest wspaniała i mam nadzieję, że będzie się rozwijała na kolejne lata. Jubileuszową galę zakończył koncert zespołu Golec uOrkiestry. – Radio RDN zawsze jest nam przyjazne, lubimy wpadać do nich na szybką kawę przejeżdżając przez Tarnów. Takich sytuacji było wiele, wspomnienia za każdym razem są bardzo pozytywne, bardzo otwarci ludzie i serdeczni tu pracują, cenimy sobie tą przyjaźń – mówi Łukasz Golec. Bracia Golec złożyli także życzenia radiu. – Żeby się rozwiało, żeby zdobywało nowe płaszczyzny, nowych słuchaczy, nowe fale w eterze i przede wszystkim gorące życzenia wszystkim pracownikom, którzy tworzą te radio, żeby dawało im to radość każdego dnia – życzył Paweł Golec. Życzenia z okazji jubileuszu 25-lecia redakcji Radia RDN złożyli także słuchacze podczas gali. – Najlepszej redakcji, radiu na świecie, najlepsze życzenia na drugie ćwierćwiecze. – Na następne lata wszystkiego co najlepsze, żebyście się nie zmieniali. Foto: G.Golec/RDN, źródło: http://www.rdn.pl/news/radio-rdn-zostalo-ambasadorem-tarnowa-otrzymalo-medal-sluzbie-bogu-ojczyznie