1. Rusza projekt "Perły Powiśla Dąbrowskiego"

Rusza projekt "Perły Powiśla Dąbrowskiego"

Rusza projekt

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego realizuje projekt pn. „Perły Powiśla Dąbrowskiego” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Projekt polega na przygotowaniu i wydaniu albumu fotograficznego  w czterech kategoriach: historia, architektura sakralna i zabytki, przyroda, wypoczynek i rekreacja, prezentującego walory powiatu dąbrowskiego. Album zostanie wydany w czterech wersjach językowych, co umożliwi promocję kultury powiatu wśród zagranicznych turystów. Celem projektu jest zachęcenie mieszkańców powiatu dąbrowskiego oraz odwiedzających turystów do odkrywania walorów kulturowych naszego regionu oraz promocja kultury polskiej poza granicami naszego kraju. Publikacja zostanie przekazana do każdej z gmin powiatu dąbrowskiego oraz do zaprzyjaźnionych zagranicznych organizacji i jednostek samorządowych. Elektroniczna wersja albumu zostanie udostępniona na stronie internetowej powiatu dąbrowskiego.