Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Starosta dąbrowski na XII Powiatowym Święcie Chleba w Przeworsku

Starosta dąbrowski na XII Powiatowym Święcie Chleba w Przeworsku

Starosta dąbrowski na XII Powiatowym Święcie Chleba w Przeworsku

W ubiegłą niedzielę, 5 sierpnia 2018 roku starosta Tadeusz Kwiatkowski gościł na Podkarpaciu, uczestnicząc w XII Powiatowym Święcie Chleba w Przeworsku. Podczas tego tradycyjnego świętowania, w imieniu Związku Powiatów Polskich wręczył on staroście przeworskiemu prestiżowe wyróżnienie „Samorządowca 20-lecia”.

Jak co roku Święto Chleba, zorganizowane  przez Starostwo Powiatowe w Przeworsku i koła gospodyń wiejskich z regionu, rozpoczęło się od Mszy Świętej w Bazylice pod wezwaniem Ducha Świętego, a „Część Chlebowa” i występy odbyły się w parku przeworskim. Tradycyjnie reprezentantki  gospodyń przekazały poświęcone chleby gospodarzom i gościom. Nie zabrakło okolicznościowych przemówień oraz stoisk na, których królował chleb, a także potrawy i smakołyki regionalne.

W tym roku uroczystość miała wyjątkowy charakter ponieważ Zbigniew Kiszka starosta przeworski otrzymał tytuł „Samorządowiec 20 – lecia” i Honorową Statuetkę Związku Powiatów Polskich za szczególny wkład w rozwój lokalny, a także działalność na płaszczyźnie ogólnopolskiej. Tą wyjątkową nagrodę wręczył mu starosta dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski.

Zdobyte wyróżnienia świadczą nie tylko o systematycznej i sumiennej pracy, ale także o ogromnym zaangażowaniu. Jako samorządowiec od wielu lat z dużą odpowiedzialnością i pasją działa Pan na rzecz rozwoju zarówno lokalnego, jak i krajowego, mając na względzie przede wszystkim dobro ludzi – zwrócił się z gratulacjami do nagrodzonego starosty przeworskiego starosta Tadeusz Kwiatkowski, a zarazem członek Zarządu Związku Powiatów Polskich.

W tym regionalnym podkarpackim święcie uczestniczył również Andrzej Sokołowski, który wspólnie z małżonką prowadzi w Gruszowie Wielkim Dom Chleba „Od ziarenka do bochenka”.

mags

W ubiegłą niedzielę, 5 sierpnia 2018 roku starosta Tadeusz Kwiatkowski gościł na Podkarpaciu, uczestnicząc w XII Powiatowym Święcie Chleba w Przeworsku. Podczas tego tradycyjnego świętowania, w imieniu Związku Powiatów Polskich wręczył on staroście przeworskiemu prestiżowe wyróżnienie „Samorządowca 20-lecia”. Jak co roku Święto Chleba, zorganizowane  przez Starostwo Powiatowe w Przeworsku i koła gospodyń wiejskich z regionu, rozpoczęło się od Mszy Świętej w Bazylice pod wezwaniem Ducha Świętego, a „Część Chlebowa” i występy odbyły się w parku przeworskim. Tradycyjnie reprezentantki  gospodyń przekazały poświęcone chleby gospodarzom i gościom. Nie zabrakło okolicznościowych przemówień oraz stoisk na, których królował chleb, a także potrawy i smakołyki regionalne. W tym roku uroczystość miała wyjątkowy charakter ponieważ Zbigniew Kiszka starosta przeworski otrzymał tytuł „Samorządowiec 20 – lecia” i Honorową Statuetkę Związku Powiatów Polskich za szczególny wkład w rozwój lokalny, a także działalność na płaszczyźnie ogólnopolskiej. Tą wyjątkową nagrodę wręczył mu starosta dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski. Zdobyte wyróżnienia świadczą nie tylko o systematycznej i sumiennej pracy, ale także o ogromnym zaangażowaniu. Jako samorządowiec od wielu lat z dużą odpowiedzialnością i pasją działa Pan na rzecz rozwoju zarówno lokalnego, jak i krajowego, mając na względzie przede wszystkim dobro ludzi – zwrócił się z gratulacjami do nagrodzonego starosty przeworskiego starosta Tadeusz Kwiatkowski, a zarazem członek Zarządu Związku Powiatów Polskich. W tym regionalnym podkarpackim święcie uczestniczył również Andrzej Sokołowski, który wspólnie z małżonką prowadzi w Gruszowie Wielkim Dom Chleba „Od ziarenka do bochenka”. mags