Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo" RDN Małopolska

Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo" RDN Małopolska

Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo

W dniu dzisiejszym, 9 sierpnia 2018 roku w porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", poprowadzonym przez Grzegorza Golca mogliśmy posłuchać wywiadu ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim.

Tematem porannych rozmów na antenie radiowej były między innymi promesy, które samorząd powiatowy otrzymał na realizację inwestycji drogowych. Rozmawiano o szpitalu powiatowym, w którym trwa modernizacja kotłowni, a także o dużej inwestycji w tej placówce, obejmującej budowę nowego pawilonu zakaźnego, remont i doposażenia oddziałów. Starosta mówił również o przeprowadzanych w szkołach ponadgimnazjalnych remontach.

Gospodarz naszego powiatu zaprosił także wszystkich słuchaczy na Koncert z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 sierpnia w zespole dworsko - parkowym w Brniu.

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu:

mags

W dniu dzisiejszym, 9 sierpnia 2018 roku w porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", poprowadzonym przez Grzegorza Golca mogliśmy posłuchać wywiadu ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim. Tematem porannych rozmów na antenie radiowej były między innymi promesy, które samorząd powiatowy otrzymał na realizację inwestycji drogowych. Rozmawiano o szpitalu powiatowym, w którym trwa modernizacja kotłowni, a także o dużej inwestycji w tej placówce, obejmującej budowę nowego pawilonu zakaźnego, remont i doposażenia oddziałów. Starosta mówił również o przeprowadzanych w szkołach ponadgimnazjalnych remontach. Gospodarz naszego powiatu zaprosił także wszystkich słuchaczy na Koncert z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 sierpnia w zespole dworsko - parkowym w Brniu. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu: mags