Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szczucińska orkiestra dęta na „Koncercie Wolności” w Muszynie

Szczucińska orkiestra dęta na „Koncercie Wolności” w Muszynie

Szczucińska orkiestra dęta na „Koncercie Wolności” w Muszynie

W dniu 9 września 2018 roku Orkiestra Dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczucinie uczestniczyła w „Koncercie Wolności” w Muszynie – Zapopradziu, który został zorganizowany przez Urząd Marszałkowski w Krakowie w związku z 100-rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Oprócz Muszyny "Koncerty Wolności" odbyły się również w Brzesku, Dobczycach, Rabce-Zdroju i Wolbromiu.

Impreza rozpoczęła się od przemarszu orkiestr przez Muszynę. Na scenie amfiteatru na Zapopradziu wystąpili także: Krakowska Orkiestra Staromiejska, Orkiestra Dęta OSP Dominikowice, Orkiestra OSP z Piwnicznej-Zdroju, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Brunar, Parafialna Orkiestra Dęta z Siedlisk Tuchowskich, POPRADZKIE SMYKI z Muszyny, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca MUSZYNIACY z Muszyny, Chór SCHERZO z Nowego Sącza.

„Koncerty Wolności” były doskonałą okazją do wspólnego śpiewania dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W dniu 9 września 2018 roku Orkiestra Dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczucinie uczestniczyła w „Koncercie Wolności” w Muszynie – Zapopradziu, który został zorganizowany przez Urząd Marszałkowski w Krakowie w związku z 100-rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Oprócz Muszyny "Koncerty Wolności" odbyły się również w Brzesku, Dobczycach, Rabce-Zdroju i Wolbromiu. Impreza rozpoczęła się od przemarszu orkiestr przez Muszynę. Na scenie amfiteatru na Zapopradziu wystąpili także: Krakowska Orkiestra Staromiejska, Orkiestra Dęta OSP Dominikowice, Orkiestra OSP z Piwnicznej-Zdroju, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Brunar, Parafialna Orkiestra Dęta z Siedlisk Tuchowskich, POPRADZKIE SMYKI z Muszyny, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca MUSZYNIACY z Muszyny, Chór SCHERZO z Nowego Sącza. „Koncerty Wolności” były doskonałą okazją do wspólnego śpiewania dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.