Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. W trosce o kulturę, zabytki i rozwój turystyki w powiecie

W trosce o kulturę, zabytki i rozwój turystyki w powiecie

W trosce o kulturę, zabytki i rozwój turystyki w powiecie

11 marca 2019 roku Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek spotkał się z Członkiem Zarządu Województwa Małopolskiego Anną Pieczarką. Tematem rozmów przede wszystkim była współpraca w dziedzinie kultury, ochrony zabytków, turystyki i organizacji pozarządowych.

Celem spotkania w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego było omówienie spraw związanych z możliwością realizacji planów inwestycyjnych samorządu powiatowego z dostępnych programów województwa małopolskiego i środków unijnych między innymi w zakresie kultury, turystyki i wsparcia organizacji pozarządowych.

Rozmowy dotyczyły również możliwości pozyskiwania funduszy na inwestycje i projekty w zespole dworsko-parkowym w Brniu.

W spotkaniu uczestniczyła również Mariola Smolorz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

mags/msmol

11 marca 2019 roku Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek spotkał się z Członkiem Zarządu Województwa Małopolskiego Anną Pieczarką. Tematem rozmów przede wszystkim była współpraca w dziedzinie kultury, ochrony zabytków, turystyki i organizacji pozarządowych. Celem spotkania w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego było omówienie spraw związanych z możliwością realizacji planów inwestycyjnych samorządu powiatowego z dostępnych programów województwa małopolskiego i środków unijnych między innymi w zakresie kultury, turystyki i wsparcia organizacji pozarządowych. Rozmowy dotyczyły również możliwości pozyskiwania funduszy na inwestycje i projekty w zespole dworsko-parkowym w Brniu. W spotkaniu uczestniczyła również Mariola Smolorz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. mags/msmol