Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wakacyjne remonty w szkołach ponadgimnazjalnych

Wakacyjne remonty w szkołach ponadgimnazjalnych

Wakacyjne remonty w szkołach ponadgimnazjalnych

Samorząd powiatowy zabiega aby nasze szkoły nie tylko dobrze uczyły i wychowywały młodzież ale również czyni starania o dogodne warunki edukacyjne dla uczniów.

W okresie wakacyjnym przeprowadzone są remonty budynków szkolnych. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wykonana będzie wymiana pokrycia dachowego na starym skrzydle budynku.

W Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie trwa remont pomieszczeń szkolnych wraz z wymianą pokrycia dachowego na budynku kotłowni. Inwestycja obejmuje również odnowienie sali gimnastycznej, łazienki dla personelu oraz wykonanie systemu wentylacji z odzyskaniem ciepła.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej wykonana będzie nowa pracownia informatyczna, która wyposażona będzie również w projektor multimedialny. W oknach zamontowane będą rolety. Szkoła będzie wyposażona w klimatyzatory oraz od września wprowadzony będzie dziennik elektroniczny. Ponadto samorząd powiatowy przeznaczył środki finansowe na opracowanie dokumentacji na zagospodarowanie terenów zielonych i wykonanie odwodnienia wokół budynku szkoły.

Na realizację tych zadań samorząd powiatowy przeznaczył w tym roku prawie 934 tys. zł.

Samorząd powiatowy zabiega aby nasze szkoły nie tylko dobrze uczyły i wychowywały młodzież ale również czyni starania o dogodne warunki edukacyjne dla uczniów. W okresie wakacyjnym przeprowadzone są remonty budynków szkolnych. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wykonana będzie wymiana pokrycia dachowego na starym skrzydle budynku. W Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie trwa remont pomieszczeń szkolnych wraz z wymianą pokrycia dachowego na budynku kotłowni. Inwestycja obejmuje również odnowienie sali gimnastycznej, łazienki dla personelu oraz wykonanie systemu wentylacji z odzyskaniem ciepła. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej wykonana będzie nowa pracownia informatyczna, która wyposażona będzie również w projektor multimedialny. W oknach zamontowane będą rolety. Szkoła będzie wyposażona w klimatyzatory oraz od września wprowadzony będzie dziennik elektroniczny. Ponadto samorząd powiatowy przeznaczył środki finansowe na opracowanie dokumentacji na zagospodarowanie terenów zielonych i wykonanie odwodnienia wokół budynku szkoły. Na realizację tych zadań samorząd powiatowy przeznaczył w tym roku prawie 934 tys. zł.