Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wyniki 1/4 finału PP w Tarnowskiem

Wyniki 1/4 finału PP w Tarnowskiem

W sobotę oraz niedzielę rozegrano ćwierćfinałowe spotkania Pucharu Polski na szczeblu tarnowskim. Do największej niespodzianki doszło w Tuchowie, gdzie Tuchovia wygrała z Unią 2-1, mimo że do przerwy przegrywała 0-1. Do półfinałów awansowała Tarnovia po zwycięstwie 3-2 nad Wisłą Szczucin.

Wyniki ćwierćfinałowych spotkań Pucharu Polski na szczeblu Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej:
Tuchovia Tuchów - Unia Tarnów 2-1 (0-1)
Bramki: Salwa 50 karny, B. Grzebień 76 - Hajduk 14.
Tarnovia - Wisła Szczucin 3-2 (1-0)
Sroka 18, Maciosek 74, Gąsior 88 karny - M. Gądek 71, K. Będkowski 79.
Polan Żabno - BKS Bochnia 1-2 (1-1)
Liro 44 - Nowak 43, Hanusiak 53.
Okocimski Brzesko - Wolania Wola Rzędzińska 1-0 (0-0, 0-0)
Stawarczyk 101.

źródło: OKAY

W sobotę oraz niedzielę rozegrano ćwierćfinałowe spotkania Pucharu Polski na szczeblu tarnowskim. Do największej niespodzianki doszło w Tuchowie, gdzie Tuchovia wygrała z Unią 2-1, mimo że do przerwy przegrywała 0-1. Do półfinałów awansowała Tarnovia po zwycięstwie 3-2 nad Wisłą Szczucin. Wyniki ćwierćfinałowych spotkań Pucharu Polski na szczeblu Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej:Tuchovia Tuchów - Unia Tarnów 2-1 (0-1)Bramki: Salwa 50 karny, B. Grzebień 76 - Hajduk 14.Tarnovia - Wisła Szczucin 3-2 (1-0)Sroka 18, Maciosek 74, Gąsior 88 karny - M. Gądek 71, K. Będkowski 79.Polan Żabno - BKS Bochnia 1-2 (1-1)Liro 44 - Nowak 43, Hanusiak 53.Okocimski Brzesko - Wolania Wola Rzędzińska 1-0 (0-0, 0-0)Stawarczyk 101. źródło: OKAY