Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w projekcie „Aktywni dla siebie – aktywni dla innych”

Zapraszamy do udziału w projekcie „Aktywni dla siebie – aktywni dla innych”

Zapraszamy do udziału w projekcie  „Aktywni dla siebie – aktywni dla innych”

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie  zaprasza  do  udziału  w konkursie  na najprężniej działającą organizację w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej skupiającą osoby po 50 roku życia w regionie w ramach projektu  pn. „Aktywni dla siebie – aktywni dla innych”, realizowanego  przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Projekt skierowany jest do osób powyżej 50 roku życia z powiatu dąbrowskiego i ma na celu aktywizację społeczną seniorów poprzez motywowanie ich do działania na rzecz swojego otoczenia oraz zachęcanie osób po 50 roku życia do podejmowania aktywności fizycznej, m.in. poprzez działalność w klubach sportowych – zarówno już tych istniejących, jak i zachęcenie ich do zakładania nowych.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie organizacje sportowe z terenu powiatu dąbrowskiego, które wśród swoich członków mają co najmniej 3 osoby po 50 roku życia i które spełniają warunki określone w regulaminie konkursu. Spośród zgłoszonych organizacji internauci wybiorą zwycięską organizację.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu. Regulamin konkursu  oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie Powiatu Dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl. Formularz konkursowy wraz z wymaganymi załącznikami  należy przesłać lub złożyć osobiście najpóźniej do dnia 27 września 2018 r. na adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie  zaprasza  do  udziału  w konkursie  na najprężniej działającą organizację w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej skupiającą osoby po 50 roku życia w regionie w ramach projektu  pn. „Aktywni dla siebie – aktywni dla innych”, realizowanego  przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Projekt skierowany jest do osób powyżej 50 roku życia z powiatu dąbrowskiego i ma na celu aktywizację społeczną seniorów poprzez motywowanie ich do działania na rzecz swojego otoczenia oraz zachęcanie osób po 50 roku życia do podejmowania aktywności fizycznej, m.in. poprzez działalność w klubach sportowych – zarówno już tych istniejących, jak i zachęcenie ich do zakładania nowych. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie organizacje sportowe z terenu powiatu dąbrowskiego, które wśród swoich członków mają co najmniej 3 osoby po 50 roku życia i które spełniają warunki określone w regulaminie konkursu. Spośród zgłoszonych organizacji internauci wybiorą zwycięską organizację. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu. Regulamin konkursu  oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie Powiatu Dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl. Formularz konkursowy wraz z wymaganymi załącznikami  należy przesłać lub złożyć osobiście najpóźniej do dnia 27 września 2018 r. na adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska. Pliki do pobrania Pobierz plik Karta Zgłoszenia.pdf Pobierz plik Regulamin konkursu Złoty Dąb-1.pdf