Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. Zapraszamy na finał konkursu "Bądź Wielkim"

Zapraszamy na finał konkursu "Bądź Wielkim"

Zapraszamy na finał konkursu

Wielkimi krokami zbliża się finał XI edycji Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez świętego Jana Pawła II pn. “Bądź Wielkim”. Już w najbliższy piątek dwanaście pięcioosobowych zespołów reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazja oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowe Domy Samopomocy i Niepubliczne Szkoły Przysposabiające do Pracy zawalczy o tytuł laureata tegorocznej edycji.

Finał XI edycji pn. „Bądź Wielkim", podczas, którego uczestnicy konkursu zaprezentują scenkę związaną z papieskim nauczaniem kierowanym do ludzi chorych, cierpiących – „ku pokrzepieniu serc”,  odbędzie się w dniu 18 maja 2018 r. (piątek) o godz. 9:00 w Dąbrowskim Domu Kultury (ul. Kościuszki 11, 33-200 Dąbrowa Tarnowska).

Na deskach Dąbrowskiego Domu Kultury, o tytuł laureata tegorocznej edycji konkursu walczyć będą:

w kategorii "szkoła podstawowa":

 • Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Ziempniowie
 • Szkoła Podstawowa im. Wł.Broniewskiego w Oleśnie
 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego w Smęgorzowie
 • Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej w Zalipiu

w kategorii "gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna":

 • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
 • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im.K.K.Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej
 • Zespół Szkół Technicznych w Mielcu
 • Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie

w kategorii "Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowe Domy Samopomocy i Niepubliczne Szkoły Przysposabiające do Pracy":

 • Warsztaty Terapii Zajęciowej - Koło w Tarnowie
 • Środowiskowy Dom Samopomocy w Dąbrowicy
 • Warsztaty Terapii Zajęciowej w Woli Rzędzińskiej
 • Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu! Wstęp wolny!

Wielkimi krokami zbliża się finał XI edycji Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez świętego Jana Pawła II pn. “Bądź Wielkim”. Już w najbliższy piątek dwanaście pięcioosobowych zespołów reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazja oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowe Domy Samopomocy i Niepubliczne Szkoły Przysposabiające do Pracy zawalczy o tytuł laureata tegorocznej edycji. Finał XI edycji pn. „Bądź Wielkim", podczas, którego uczestnicy konkursu zaprezentują scenkę związaną z papieskim nauczaniem kierowanym do ludzi chorych, cierpiących – „ku pokrzepieniu serc”,  odbędzie się w dniu 18 maja 2018 r. (piątek) o godz. 9:00 w Dąbrowskim Domu Kultury (ul. Kościuszki 11, 33-200 Dąbrowa Tarnowska). Na deskach Dąbrowskiego Domu Kultury, o tytuł laureata tegorocznej edycji konkursu walczyć będą: w kategorii "szkoła podstawowa": Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Ziempniowie Szkoła Podstawowa im. Wł.Broniewskiego w Oleśnie Publiczna Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego w Smęgorzowie Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej w Zalipiu w kategorii "gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna": Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im.K.K.Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej Zespół Szkół Technicznych w Mielcu Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie w kategorii "Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowe Domy Samopomocy i Niepubliczne Szkoły Przysposabiające do Pracy": Warsztaty Terapii Zajęciowej - Koło w Tarnowie Środowiskowy Dom Samopomocy w Dąbrowicy Warsztaty Terapii Zajęciowej w Woli Rzędzińskiej Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu! Wstęp wolny!