1. Zapraszamy na finał konkursu "Bądź Wielkim"

Zapraszamy na finał konkursu "Bądź Wielkim"

Zapraszamy na finał konkursu

w kategorii "szkoła podstawowa":

• Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Ziempniowie
  • Szkoła Podstawowa im. Wł.Broniewskiego w Oleśnie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego w Smęgorzowie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej w Zalipiu

w kategorii "gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna":

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im.K.K.Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Zespół Szkół Technicznych w Mielcu
  • Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie

• Warsztaty Terapii Zajęciowej - Koło w Tarnowie
  • Środowiskowy Dom Samopomocy w Dąbrowicy
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej w Woli Rzędzińskiej
  • Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu! Wstęp wolny!

Wielkimi krokami zbliża się finał XI edycji Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez świętego Jana Pawła II pn. “Bądź Wielkim”. Już w najbliższy piątek dwanaście pięcioosobowych zespołów reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazja oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowe Domy Samopomocy i Niepubliczne Szkoły Przysposabiające do Pracy zawalczy o tytuł laureata tegorocznej edycji. Finał XI edycji pn. „Bądź Wielkim", podczas, którego uczestnicy konkursu zaprezentują scenkę związaną z papieskim nauczaniem kierowanym do ludzi chorych, cierpiących – „ku pokrzepieniu serc”,  odbędzie się w dniu 18 maja 2018 r. (piątek) o godz. 9:00 w Dąbrowskim Domu Kultury (ul. Kościuszki 11, 33-200 Dąbrowa Tarnowska). Na deskach Dąbrowskiego Domu Kultury, o tytuł laureata tegorocznej edycji konkursu walczyć będą: w kategorii "szkoła podstawowa": Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Ziempniowie Szkoła Podstawowa im. Wł.Broniewskiego w Oleśnie Publiczna Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego w Smęgorzowie Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej w Zalipiu w kategorii "gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna": Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im.K.K.Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej Zespół Szkół Technicznych w Mielcu Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie w kategorii "Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowe Domy Samopomocy i Niepubliczne Szkoły Przysposabiające do Pracy": Warsztaty Terapii Zajęciowej - Koło w Tarnowie Środowiskowy Dom Samopomocy w Dąbrowicy Warsztaty Terapii Zajęciowej w Woli Rzędzińskiej Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu! Wstęp wolny!