1. Zapraszamy na koncert z okazji 20-lecia Powiatu Dąbrowskiego

Zapraszamy na koncert z okazji 20-lecia Powiatu Dąbrowskiego

W PROGRAMIE:

• 14:00 Uroczyste rozpoczęcie.
  • 15:30 Występ Orkiestry Dętej z Woli Mędrzechowskiej.
  • 16:00 Koncert dla dzieci - zespół „Wesołe Szczurki”.
  • 17:00 Występ zespołów „Voce” i „Sokoliki” z Dąbrowy Tarnowskiej.
  • 17:30 Koncert Alexandra Martineza (tancerza, piosenkarza i imitatora głosu, laureata II edycji programu „Mam Talent”).

Starosta Dąbrowski wraz z Radą Powiatu Dąbrowskiego oraz Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zapraszają na koncert Jubileuszowy z okazji 20 lat Powiatu Dąbrowskiego, który odbędzie się 16 czerwca 2019 roku o godzinie 14:00 w zespole dworsko – parkowym w Brniu. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu pn. „Pozostać w pamięci – koncert z okazji 20–lecia samorządu Powiatu Dąbrowskiego” realizowanego przy wsparciu finansowym województwa Małopolskiego. W PROGRAMIE: 14:00 Uroczyste rozpoczęcie. 15:30 Występ Orkiestry Dętej z Woli Mędrzechowskiej. 16:00 Koncert dla dzieci - zespół „Wesołe Szczurki”. 17:00 Występ zespołów „Voce” i „Sokoliki” z Dąbrowy Tarnowskiej. 17:30 Koncert Alexandra Martineza (tancerza, piosenkarza i imitatora głosu, laureata II edycji programu „Mam Talent”). Dla najmłodszych mieszkańców naszego powiatu przygotowano mnóstwo bezpłatnych atrakcji (m.in. dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, wata cukrowa).