Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie na Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

Zaproszenie na Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

Zaproszenie na Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, Burmistrz Szczucina oraz Kapelan Powiatowy Strażaków Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu dąbrowskiego na Powiatowe Obchody Dnia Strażaka, które odbędą się 11 maja 2019 roku.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 15:00 mszą świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Magdaleny w Szczucinie. Następnie po mszy świętej pododdział strażaków przemaszeruje na miejsce uroczystości na plac targowy w Szczucinie, gdzie na godzinę 16:30 zaplanowano oficjalne uroczystości m.in. apel, podczas, którego wyróżniającym się strażakom zostaną wręczone nominacje i odznaczenia.

Ponadto w programie uroczystości około godziny 18:00 przewidziano występ gwiazdy wieczoru i zabawę taneczną oraz liczne atrakcje dla dzieci.

 

Źródło: Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie/gd

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, Burmistrz Szczucina oraz Kapelan Powiatowy Strażaków Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu dąbrowskiego na Powiatowe Obchody Dnia Strażaka, które odbędą się 11 maja 2019 roku. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 15:00 mszą świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Magdaleny w Szczucinie. Następnie po mszy świętej pododdział strażaków przemaszeruje na miejsce uroczystości na plac targowy w Szczucinie, gdzie na godzinę 16:30 zaplanowano oficjalne uroczystości m.in. apel, podczas, którego wyróżniającym się strażakom zostaną wręczone nominacje i odznaczenia. Ponadto w programie uroczystości około godziny 18:00 przewidziano występ gwiazdy wieczoru i zabawę taneczną oraz liczne atrakcje dla dzieci.   Źródło: Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie/gd