1. Zaproszenie na przedstawienie "A to Polska właśnie"

Zaproszenie na przedstawienie "A to Polska właśnie"

Zaproszenie na przedstawienie

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół LO serdecznie zapraszają na przedstawienie pt. "A to Polska własnie" na podstawie dzieł Stanisława Wyspiańskiego z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, które odbędzie się 11 października 2018 roku o godzinie 18.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.