Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Ćwiczenia powiatowe "Wypadek masowy na drodze krajowej 73"

Ćwiczenia powiatowe "Wypadek masowy na drodze krajowej 73"

W związku z organizacją ćwiczeń powiatowych informujemy, iż w dniu 27 września br. w miejscowości Smęgorzów na drodze krajowej 73 mogą wystąpić niewielkie utrudnienia w ruchu w godzinach od 10:00 do 14:00.

Trudności spowodowane będą przejazdem kolumny uczestników manewrów do i z miejsca ćwiczeń oraz przemieszczaniem się karetek pogotowia ratunkowego w trakcie trwania ćwiczeń na w/w drodze.

Nad zabezpieczeniem ćwiczeń czuwać będą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej

W związku z organizacją ćwiczeń powiatowych informujemy, iż w dniu 27 września br. w miejscowości Smęgorzów na drodze krajowej 73 mogą wystąpić niewielkie utrudnienia w ruchu w godzinach od 10:00 do 14:00. Trudności spowodowane będą przejazdem kolumny uczestników manewrów do i z miejsca ćwiczeń oraz przemieszczaniem się karetek pogotowia ratunkowego w trakcie trwania ćwiczeń na w/w drodze. Nad zabezpieczeniem ćwiczeń czuwać będą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej