Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Łatanie budżetu

Łatanie budżetu

Łatanie budżetu

Gmina Dąbrowa Tarnowska ma kłopoty ze zbilansowaniem budżetu na koniec roku, ponieważ nie wszystkie pieniądze, które są częściową refundacją inwestycji, dotrą w tym roku.

- Spóźniają się pieniądze z refundacji nakładów poniesionych na remonty szkół w Nieczajnej Górnej i Szarwarku oraz boiska sportowego w drugiej z tych miejscowości, w których miał pomóc Sapard. Chodzi o kwotę w sumie 165 tys. złotych. Te inwestycje zostały wykonane i zapłacone przez gminę, ale na ich zwrot musimy poczekać - mówi burmistrz Stanisław Początek.
Burmistrz zapewnia przy tym, że są to pieniądze pewne i nie ma obaw o to, że przepadną. Kłopotliwy jest fakt, że przewidziano je w budżecie w tym roku, a dotrą najpewniej w przyszłym. Stąd konieczność szukania nadwyżek i zmian w gminnych finansach. (baja)

źródło: Dziennik Polski

Gmina Dąbrowa Tarnowska ma kłopoty ze zbilansowaniem budżetu na koniec roku, ponieważ nie wszystkie pieniądze, które są częściową refundacją inwestycji, dotrą w tym roku. - Spóźniają się pieniądze z refundacji nakładów poniesionych na remonty szkół w Nieczajnej Górnej i Szarwarku oraz boiska sportowego w drugiej z tych miejscowości, w których miał pomóc Sapard. Chodzi o kwotę w sumie 165 tys. złotych. Te inwestycje zostały wykonane i zapłacone przez gminę, ale na ich zwrot musimy poczekać - mówi burmistrz Stanisław Początek.Burmistrz zapewnia przy tym, że są to pieniądze pewne i nie ma obaw o to, że przepadną. Kłopotliwy jest fakt, że przewidziano je w budżecie w tym roku, a dotrą najpewniej w przyszłym. Stąd konieczność szukania nadwyżek i zmian w gminnych finansach. (baja) źródło: Dziennik Polski